Evča pomáhá našim dětem s angličtinou už téměř rok. Moc oceňujeme profesionální přístup, který se jen tak nevidí. Hodiny mají svůj řád a co je důležité, naše děti výuka jazyků s Evčou baví, nemusíme je nutit a vidíme u nich pokrok. Nejdříve začínal u Evči náš Filip (12 let), který potřeboval pomoct s angličtinou při přechodu na víceleté gymnázium a postupně se přidala i Dita (10 let). Máme za sebou dobu koronavirovou, kdy výuka probíhala přes skype a ani s tím jsme neměli žádný problém, vše probíhalo bez problému a i to vidíme jako další velké plus, že my rodiče se můžeme na Evču 100% spolehnout. Pokud tedy hledáte dobrého parťáka na výuku angličtiny pro své děti, jste na správném místě. My se těšíme na další spolupráci po prázdninách.

Petra Navláčilová
Zlín