Na doporučení , jsem paní Fíbkovou kontaktovala s tím, že jsem úplný začátečník německého jazyka.
Máma dvou děti věčně bez volného času . Nebyl problém se domluvit na čase výuky.
Jsem moc ráda , za tohoto skvělého člověka s neuvěřitelnou trpělivosti , ochotou a vždy dobrou náladou. Nic není problém, naopak její zápal do mě vložit co nejvíc informací je sice trošku náročnější , ale ta snaha za to stojí. On ten pocit kdy už vytvořit správně větu je opravdu k nezaplacení .
Jsem na začátku dlouhé cesty naučit se jazyk, ale už teď vím , že jsem v dobrých rukou.
Vřele doporučují .
Elena Prutová
Bern, Švýcarsko