S hodinami paní Fíbkové jsem nadmíru spokojena. Líbí se mi, že se zaměřujeme na více částí (gramatika, konverzace…) Určitě zde vidím mé zlepšení od první hodiny
Miroslava Veselá
Brno
S hodinami paní Fíbkové jsem nadmíru spokojena. Líbí se mi, že se zaměřujeme na více částí (gramatika, konverzace…) Určitě zde vidím mé zlepšení od první hodiny