Individuální výuku s paní Fíbkovou velice doporučuji. Paní lektorka je skvělá :).
Od září 2020 žiji ve Švýcarsku a pod jejím vedením jsem se během půl roku posunula z úrovně A1 (horko těžko jsem dala dohromady německou větu) až na úroveň B1 s úspěšným zakončením zkouškou TELC.
S výukou, která probíhala přes Skype, jsem byla velmi spokojena a také oceňuji vstřícnost, trpělivost a časovou flexibilitu – vždy jsme se s paní Fíbkovou domluvili, tak jak bylo potřeba. Výuka je pestrá, paní lektorka zapojuje spoustu různých forem cvičení a učebních materiálů, takže to není nudné biflování z učebnice. Paní lektorka rozhodně svým přístupen nikoho nenechá zahálet!


Napsat komentář