Veľmi rada by som sa podelila o skúsenosti s vyučovaním u slečny Evy.
Hodiny mávame pravidelne štyri krát do týždňa. Výučba sa týka nemeckého jazyka. Slečnu Evku som sa rozhodla osloviť na základe zlepšenia znalostí nemeckého jazyka. Priebeh hodiny je venovaný konverzácii, ale aj gramatike. Čo sa týka tematického zamerania, hodiny sa dajú naplánovať aj individuálne podľa priania, podľa vašich požiadaviek, čo vidím ako veľké pozitívum.
Vyučovanie mi robí zabavu, ale aj radosť v jednom. Je to príjemne strávený čas. Ako veľké plus, ktoré veľmi oceňujem je ochota sa časovo prispôsobiť. Trpezlivosť je tiež na mieste. Milý a priateľsky prístup, ktorý je dnes nie vždy k nájdeniu. V hodinách mienim pokračovať a do budúcna sa už teším na výučbu ďalšieho cudzieho jazyka.
Pre všetkých, ktorí sa nevedia rozhodnúť: Nebudete ľutovať:)
Všetkým vrelo odporúčam.


Napsat komentář