Pravidelně navštěvuji Eviny hodiny. Studuji v Brně a hledala jsem na výuku němčiny zhruba 1,5 – 2hod. týdně někoho na výuku právě v okolí Brna, což je pro mě nejlépe dostupné. To, že jazyková vybavenost pro úspěšné další studium je na místě, mě přivedlo k tomu vyhledat ty nejlepší odkazy a reference, jednou z mála nejlépe hodnocených byla právě slečna Eva.
Slečna Eva mi nastínila plán, podle kterého bychom pracovaly. Během výuky jsem vždy po všech stránkách velmi spokojená, vždy si vycházíme vstříc časově, a hlavně se vždy zaměříme i na látku, se kterou mám zrovna ve škole problém a potřebovala bych ji vysvětlit. Hlavním výsledkem je to, že jsem se v německém jazyku zlepšila, a to i ve škole.Teď, na zdravotnickém lyceu, jsem jednou z nejlepších žáků v jazyce německém. Samotný základ jsem získala hlavně z našich lekcí, ale také vlastní prací i ve škole.
Tímto chci říci, že jsem vysledovala velké zlepšení, a rozhodně nelituji, že jsem se rozhodla právě pro slečnu Evu, právě naopak. S čistým svědomím ji určitě můžu doporučit jako skvělou lektorku, spolehlivého člověka a empatickou osobnost.
Děkuji za tvůj čas.

