Na slečnu Evu jsem narazila náhodně a v tu chvíli to byla má jediná naděje.
Kdybych měla napsat všechna pozitiva, tak by to byla opravdu dlouhá slohovka. Proto tady zmíním jen pár bodů.
Slečna Eva je: velmi šikovná a moc milá, trpělivá a ochotná, vyjde vám vstříc, na hodiny s vámi je vždy připravená, za pár měsíců s ní jsem se dozvěděla a naučila více věcí, které jsem se nenaučila ani za 4 roky na mé SŠ, pokud vás AJ nebaví, je dost možné, že díky Evě vás bavit začne.
Ale hlavně! Její doučování funguje na domluvě, kdy vám vždy výjde vstříc, což tomu není tak u každého doučování! A nesmím zapomenout na to, že zkoušku jsem úspěšně zvládla! (2 pokusy předtím byly neúspěšné)! Tímto jí chci ještě jednou velmi poděkovat a určitě její doučování doporučuji!

